E rëndë në Durrës, i riu gjendet i pajetë në banesë

Ndaje

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Durres. Burime zyrtare raportojne se nje 28-vjeçar eshte gjetur i vetvarur ne banese.

Durrës/Informacion paraprak 

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje