Zemerimi i moderatores: A do t’i mbani dot turnat kur t’iu sulen!

Ndaje

Moderatorja e nje emisioni mjaft te ndjekur vite me pare,  Aida Shtino ka reaguar ne rrjetet sociale ndaj nje vendimi, sipas saj, per te ndaluar telefonat per pacientet me covid ne spitale.

Ajo fajëson autoritetet shëndetësore, duke nisur nga ministrja Ogerta Manastirliu e deri te mjekët për trajtimin që po i bëjnë pacientëve.

“A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar” Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..?????? Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…?????? A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare e Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..

A i keni trute ne koke, apo ju kane vaksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..A do ta mbani dot turmen kur tiu versulen, sepse po ju ” zhduken” te afermit!!!!!!!! A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ?????????? A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ?“, perfundon Shtino. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje