Moderatorja e njohur e konfirmon: S’do jem më në “Portokalli”

Ndaje

Nje tjeter imazh televiziv i Top  Channel largohet nga ky ekran, per tu zhvendosur diku tjeter.

Behet fjale per moderatoren e njohur Xhemi Shehu, e cila ka qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit. Ajo u përfol se do të largohet nga spektakli i humorit “Portokalli”, por vetë Xhemi nuk foli asnjëherë për këtë vendim.

Së fundmi, e pyetur nga një ndjekëse në Instagram, ajo ka konfirmuar për herë të parë publikisht se nuk do të jetë më në “Portokalli”.

Nuk dihet ende se ku do ta shohim moderatoren se sezonin e ardhshëm televiziv, por gjithçka mbetet për t’u parë në ditët në vijim.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje