Ishte në gjendje të rëndë te Infektivi,ndërron jetë mësuesi nga Mirdita

Ndaje

Koronavirusi i ka marrë jetën një mësuesi në Mirditë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se mësuesi, me inicialet Gj.K ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë.

 Gjendja e tij shëndetësore ishte e rënduar, duke i marrë jetën.

Nga kontaktet e marra me Drejtorin e Arsimit për Veriun, Bardhok Pulaj, ai konfirmon lajmin dhe shpreh ngushëllime për familjen për humbjen e mësuesit 55- vjeçar si dhe njëkohësisht bën apel ndaj qytetarëve për mbajtje distance dhe respektim të masave anti covid.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje