Rradhe e gjate makinash disa km ne Kakavije

Ndaje

Radhë të gjata emigrantësh në pikën kufitare të Kakavijës nderkohe qe ne paknore dogana do te mbyllet deri neser ne oren 6 te mengjesit.

Që prej mëngjesit, fluksi i madh i qytetarëve bllokoi kufirin per shkak te tamponit i cili duhet kryer për të kaluar në Greqi.

Pala greke po punon vetëm me një sportel./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje