U infektua me Covid-19, Veliaj niset drejt Turqisë për kurim më të specializuar

Prej 28 korrikut kryebashkiaku i Tiranës është konfirmuar me koronavirus. Pas publikimit të lajmit prej tij ai është karantinuar në banesën e tij ku edhe është kuruar për covid 19.

Burimet pranë familjarëve kanë bërë të ditur se situata e tij është përkeqësuar ndaj dhe është nisur për kurim më të specializuar në spicalin Axhibadem në stamboll.

Ky informacion behet me dije nga mediat, konkretisht Ora News, e cila shkruan se lajmi pritet te konfirmohet zyrtarisht nga vete Veliaj.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje