E FUNDIT/ Plagosen dy persona në Pogradec

Ndaje

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në fshatin Rremenj në Pogradec pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur pas sherrit i cili ka agravuar në përdorimin e  thikave dhe sendeve të forta.

Për pasojë të dy personat fqinjë me njëri-tjetrin, kanë marrë plagë dhe janë dërguar në spital për të marrë edhe ndihmën e parë mjekësore.

Nuk dihet shkaku pse ka nisur konflikti si dhe as identiteti i personave të plagosur.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje