FOTO/Propozimi për martesë i shkon keq shqiptarit, merr ‘PO’ mes flakëve në apartament

Ndaje

Nje propozim martese e cila ka per te mbetur mend gjate ne memorien e nje cifti ne Angli.

Albert Ndreu kaloi dy javë duke menduar propozimin e tij pasi bleu një unazë për të dashurën, Valerija Madevic. 26-vjeçari me origjinë shqiptare që jeton prej kohësh në Britani, kishte vendosur të befasonte të dashurën e tij në mënyrën më romantike të mundshme, duke mbushur shtëpinë me qirinj dhe me tollumbace.

Sipas mediave të huaja, Ndreu ndezi qirinjtë dhe doli për të marrë të dashurën, por në kthim ata janë përballur me një situatë jo të këndshme, pasi shtëpia ishte përfshirë nga flakët. Megjithatë, 26-vjeçari nuk e humbi veçantinë e momentit duke i propozuar 22-vjeçares në apartamentin e djegur, ku dhe ka marrë përgjigjen “Po”.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje