Aksident i rende ne Peqin, nje i vdekur dhe nje i plagosur

Ndaje

Një person humbi jeten dhe nje tjeter u plagos rende pasi nje aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në Peqin.

2 motorë u perplasen njeri me tjetrin dhe për pasojë një person ka humbur jetën dhe një është plagosur rëndë.

Viktima eshte identifikuar dhe është 49-vjeçari Ilirian Shabani, ndërsa mbeti i plagosur rëndë drejtuesi i motorit tjetër.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje