Shpërthen bombola e gazit, plagoset i zoti i shtëpisë

Ndaje

Një bombul gazi ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sotëm në një banzë në Pogradec.

Për pasojë ka mbetur i plagosur pronari i shtëpisë Ylli Latifllari, rreth 64 vjeç.

Ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupet hetimore po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjeve të mësipërme.

“Në Pogradec, rreth orës 06:30, në lagjen nr.1, ka shpërthyer një bombul gazi në

banesën e shtetasit Y. L., rreth 64 vjeç, i cili për pasojë ka marrë dëmtime trupore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin e Pogradecit.

Grupet hetimore po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjeve të mësipërme”, njofton policia,/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje