Deputeti socialist shërohet nga infeksioni i COVID-19, vëllai i publikon rezultatin e tamponit

Ndaje

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga infeksioni i koronavirusit. Kete lajm e ka bërë të ditur vëllai i tij, moderatori, Turjan Hysko.

Moderatori ka ndarë me miqtë e tij në Instagram lajmin se vëllai i tij kishte rezultuar negativ ndaj tamponit që fundit që kishte kryer.

“Nuk ma merrte mendja që do gëzohesha kaq shumë kur të më etiketonin vëllain si ‘Negativ’”, shkruan Turjan Hyko.

Eljo Hysko ishte një nga deputetët e Kuvendit të Shqipërisë të cilët u prekën nga COVID-19, ndërkohë që prej disa javësh ai ka qëndruar i izoluar, duke mos marrë pjesë në punimet e Kuvendit.

/DRONI.al/

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje