Largohet drejtori i Tatimeve në Shkodër, kush e zëvendëson

Ndaje

Nderrim drejtoresh ne Drejtorine Rajonale te Tatimeve ne Shkoder. Largohet drejtori i meparshem Herion Jashari dhe ne vend te tij emerohet Myzafer Bushi.

Bushi me pare ka mbajtur postin e Drejtorit te Deges se Thesarit ne Shkoder.

Nderkohe behet me dije se ne ditet ne vijim pritet qe te kete edhe te tjere nderrime drejtoresh.

Nga ana tjeter pritet qe i deleguar per qarkun Shkoder te rikthehet deputeti i PS dhe ish ministri i Shendetesise Ilir Beqaj, per te zevendesuar te deleguarin e meparshem Ditmir Bushati.

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje