LAJMI I FUNDIT/ Rekord i ri me infektimet e reja, 4 paciente humben jeten

Ndaje

Nje tjeter rekord i infektimeve eshte vendosur sot ne Shqiperi me infektimet e reja. Ne 24 oret e fundit jane identifikuar 130 infektime te reja ndersa 4 paciente kane humbur jeten.

ISHP thote se ka keyer 536 testime.

Po trajtohen 116 paciente ne dy spitalet covid ndersa 7 jane te intubuar. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje