Moderatorja e njohur mbetet pa fjalë nga dedikimi i Ramës për nënën: Një nga më të bukurat

Ndaje

Kryeministri Edi Rama pak ditë më parë, pas humbjes së nënës së tij Anetës, bëri një dedikim me fjalë prekëse.Por duket se këto fjalë kanë emocionuar moderatoren Arbana Osmani.

Kjo e fundit ka vendosur të shpërndajë mesazhin e Ramës në profilin e saj dhe shton se është një nga dedikimet më emocionuese që ka lexuar ndonjëherë.

“Një nga dedikimet më të bukura që kam lexuar ndonjëherë për nënën”, shkruan Arbana, teksa riposton statusin e Ramës.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje