Mbytet 68 vjeçari nga Korça në plazhin e Zvërnecit

Ndaje

Humb jetën nje tjeter pushues ne bregdetin shqiptar. Behet fjale per një 68-vjeçar nga Korça në bregdetin e Vlorës.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:30, në plazhin e Zvërnecit, pranë vendit të quajtur “Hunda e Plakut”.

Shtetasi S.Dh., 68 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe si pasojë është mbytur në ujë.

68-vjeçari vuante nga diabeti dhe ishte i shoqëruar me të bijën prej disa ditësh duke bërë plazh në këtë zonë“.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje