Marina Vjollca dhe Getoar Selimi hyjnë në shtëpi të re, gazetari zbulon ‘të fshehtat’

Ndaje

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Ata po bëjnë pesë vite që janë bashkë dhe tre vite të martuar.

Ndonëse nuk e kanë zgjeruar akoma familjen e tyre, duket se çifti ka ndërmarrë hapa të tjerë.

Së fundmi, dyshja kanë hyrë në shtëpi të re dhe lajmin e ka bërë të ditur gazetari Eraldo Rexho. Përmes një mini-intervistë në Instastory, një ndër ndjekësit ka kërkuar të dijë ndonjë të re rreth moderatores.

“Ndonjë gjë që nuk e dini? Marina ka hyrë në shtëpi të re”, ka treguar Eraldo.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje