LAJMI I FUNDIT/ Sa jane viktimat dhe infektimet e reja 24 oret e fundit

Ndaje

Gjashte paciente humben jeten ne 24 oret e fundit ne dy spitalet Covid.

Nderkohe pas kryerjes se 474 testineve, rezultuan 101 infektime te reja.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje