LAJMI I FUNDIT/ Nje person gjendet i vrare ne rrugen e Rinasit

Ndaje

Nje person eshte gjetur i vrare sot ne rrugen qe shpie nga Tirana drejt Rinasit.

Personi i vrare eshte i moshes 70 vjec dhe trupi eshte gjetur ne Fushe Preze ne kryqezim me rrugen qe con ne Rinas. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje