Kryeministri Hoti rezulton pozitiv me koronavirus

Ndaje

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me koronavirus ditën e sotme.

Lajmi eshte dhene nga vete Hoti nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë.

Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim.

Do të kryej obligimet nga shtëpia”, ka shkruar Hoti./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje