Shtrohet ne reanimacion mjeku i spitalit ‘Shefqet Ndroqi”

Ndaje

Shtrohet në Reanimacionin e Spitalit Covid-2, mjeku Alban Hatibi i cili po ashtu edhe mjek anestezist ne po te njejtin repart te spitalit cobid 2.
Burime të Panorama, bënë me dije se gjendja e mjekut, është përkeqësuar orët e fundit.

Ai ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, pas testit të kryer disa ditë më parë. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje