Plagoset shoku ndërsa bënin gjueti të paligjshme, policia jep detajet

Ndaje

Policia në Skrapar ka vënë në pranga tre persona për gjueti të paligjshme.  Njoftohet se tre personat janë arrestuar pasi gjatë natës kanë qenë duke gjuajtur në mënyrë të paligjshme, në fshatin Vërzhezhë.

Gjatë gjuetisë, dyshohet se është është plagosur në dorë 26-vjeçari J. Ç.

Kështu, në pranga janë vënë, 66-vjeçari M. K., banues në fshatin Vërzhezhë, 36-vjeçari E. Ç., si dhe 26-vjeçari i plagosur, banues në lagjen “30 Vjetori”, Berat.

Njoftohet po ashtu se në gjendje të lirë është proceduar 52-vjeçari S. M., banues në Skrapar, administrator i një firme në fshatin Prishtë.

Procedimi ndaj tij filloi pasi në firmën që administron është dëmtuar duke punuar  F. B., 39 vjeç, banues në Korçë, i cili rezultoi i pasiguruar dhe në shkelje të rregullave të sigurimit në punë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje