Politikani i larte i PPE, Voller: Shume i trishtuar per ndryshimet kushtetuese

Ndaje

Sekretari i marrëdhënieve me jashtë i Partive Popullore Europiane (PPE), Patrick Voller, ka reaguar me anën e një postimi në Twitter për ndryshimet kushtetuese që u ndërmorrën ditën e djeshme nga mazhoranca në Kuvend.

“Shumë i trishtuar që votat e fundit kushtetuese nuk u zhvilluan në një mënyrë gjithëpërfshirëse. Duhet të korrigjohet me kodifikim!”- shkroi Veller në Twitter.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje