VIDEO/Meta reagon me ‘këngë dhe boks’ për 30 korrikun: Nuk e mbaja dot për vete

0Shares
0

Në një kohë kur në Kuvend ka nisur seanca ku pritet që të votohen ndryshimet Kushtetuese, presidenti Meta ka publikuar një video nga tubimi i 2 Marsit, ku ai mblodhi qytetarët në mbrojtje të Kushtetutës. Meta shprehet se qytetarët u mblodhën së bashku, si një zemër e madhe, dhe se ka ardhur koha që të gjithë të veprojnë së bashku.

Meta shkruan: Nuk mund ta mbaja vetëm për vete këtë përshëndetje që më erdhi nga Christiani! Ju uroj ditë të mbarë të gjithëve! One love, one Heart! Let’s get together and feel all right.

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/videos/292784175263515/?t=0&v=292784175263515

Gjatë ditës së sotme në Kuvend pritet që të miratohen ndryshimet Kushtetuese për hapjen e listave dhe për heqjen e koalicioneve parazgjedhore, të cilat janë kundërhstuar nga ana e opozitës jashtëparlamentare, por edhe nga institucioni i presidentit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje