Skender Gega vendoset ne krye te klubit te Kukesit

Ndaje

Ish futbollisti i njohur dhe ish trainer i Partizanit, Skender Gega u zgjodh trainer e Kukesit sot.

Edhe nje vit me oare pati negociata mes tij dhe drejtuesve te klubit por pa sukses.

“ZYRTARE! Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin. Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00. Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!”, thuhet ne. Joftomin e klubit te Kukesit. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje