Tirana kampion, tundet kryeqyteti edhe pse ne pandemi

Ndaje

Rrugët e Tiranës jane mbushut plot zhurme e gjalleri nga tifozët e Tiranës, skuadra e të cilëve u shpall kampione pas 11 vitesh.

Me poshte jane disa foto te ketyre momenteve festive. /DRONI.al/

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje