Identifikohet i riu qe u vra sonte ne Elbasan

Ndaje

Eshte identifikuar i riu qe u vra sonte nga nje goditje me thike ne Elbasan. Ai eshte Regis Runaj, 23 vjec nga qyteti i Elbasanit.

Te dhenat e para nga policia e lidhin vrasjen e tij me nje tjeter vrasje qe ndodhi me 20 korrik ne Elbasan, ate te Emiljano Ramazanit. Runaj konsiderohej mik i Emiljanos. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje