Dorëhiqet gjyqtari i Gjykatës së Apelit Alaudin Malaj

Ndaje

Jep dorëheqjen nga detyra gjyqtari i Gjykatës së Apelit, Alaudin Malaj.

Mësohet se kërkesën e ka dërguar në KLGJ ndërsa shkaqet e paraqitjes së dorëheqjes janë një marrëdhënie tjetër pune.

Gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj më herët ka paditur pranë Prokurorisë Speciale kundër Korrupsionit komisioneren e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, Suela Zhegu.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje