FOTO/E mbante të fshehtë, e motra i zbulon gjininë e bebit Olta Gixharit

0Shares
0

Aktorja Olta Gixhari është në ditët e fundit të shtatzënisë.  Lajmin e bukur e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku vijon te jete shume aktive.

Ajo po qëndron në Spanjë me partnerin, të cilin ka preferuar ta mbajë të fshehtë.

Gjithashtu, Olta ka mbajtur sekret edhe gjininë e bebes, duke  i kthyer të gjithë fansat e saj në kuriozë.

Mirëpo, së fundmi, motra e aktores ka treguar në një intervistë tek ‘Rudina’ se Olta do të bëhet nënë e një djali. Në këtë mënyrë ajo ka shuar edhe kuriozitetin e të gjithëve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje