Ina Zhupa detyron Veline te mos beje grabitjen e rradhes

Ndaje

Zedhenesesja e PD Ina Zhupa tha sot se Erion Veliaj, pas demaskimit publik ka anulluar tenderin per mobilimin e bibliotekes inekzistente te Kombinatit.

“Kryebashkiaku i emeruar, paska dale dje ne keshillin bashkiak edhe e ka mbrojtur medemek do merrte mobilim per nje vend fantazem qe biblioteka ende ska. Por ne relacionin teknik sic mund ta shikoni ne tender e ka te caktuar edhe godinen ekzistuese edhe arsyet e mobilimit qe skishin lidhje me realitetin.

Vetem nje mashtrues serial i kapur ne shperdorim mund te vazhdoj te mashtroj publikun me pallavra edhe pse ne fakt e ka anulluar se letrat e conin per ndjekje penale.

Une do vazhdoj te mbroj interesat e qytetareve te Tiranes, cdo ore edhe cdo dite, te nxjerr cdo fakt e prove se si e keqmenaxhon Tiranen, sesi e ke kthyer ne beton, ke paralizuar qytetin dhe mendon vetem per oligarket dhe pasurimin tend”, ka postuar”, transmeton ne rrjete sociale Ina Zhupa./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje