Shperthim ne nje banese, nje i vdekur

Ndaje

Nje person mbeti i vdekur sot pas nje shperthimi ne nje banese te vjeter ne Korce.

Ngjarja ndodhi ne Kamenice, ku nje 46 vjecar gjate punes ne nje banese te vjeter, mori plage te thella.

“Në datën 17.07.2020, rreth orës 14:15, në fshatin Kamenicë, shtetasi H. K., rreth 46 vjeç, gjatë punës në një banesë të vjetër, i ka shpërthyer një lëndë e dyshuar plasëse dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia e Korces. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje