FOTO/ Lajmerimi ne Kosove qe tmerron me friken nga koronavirusi

Një njoftim ne formatin e lajmerimeve per vdekje vendosur ne nje vend publik ne Prishtine ka arritir te sensibilozoje por nderkohe edhe frikesoje qytetaret qe po vuajne nje perhapje te shpejte te pandemise.

‘“Fotografia e tyre do të jetë këtu sepse nuk keni veshur maskën tuaj për të shpëtuar vetën dhe të tjerët”, shkruan në mbishkrimin e këtij njoftimi, shkruan Gazeta Expres.

Nuk dihet se kush fshihet prapa vendosjes së këtyre njoftimeve, përmbajtja e të cilëve po kritikohet në masë të madhe nga qytetarët nëpër rrjetet sociale megjithate duket se do ia dale qe shume prej tyre ti detyroje te mbajne maske./DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje