BDI shpall fitoren ne zgjedhjet ne Maqedoni

Ndaje

Kandidati për kryeministër, Naser Ziberi tha se jozyrarisht BDI ka fituar, por se priten rezultatet e KSHZ,

Ziberi e beri deklaraten nga selia e BDI pas ores 23.00 nderkohe qe te dhenat zyrtare te Komisionit te zgjedhjeve nuk jane bere publike.

Edhe me heret zedhenesi i kesaj partie deklaroi se BDI ka fituar nder partite shqiptare duke u mbeshtetur ne rreth 50 per qind te te votave. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje