‘Ylli’ i Barcelonës gati të largohet drejt Serie A

Ndaje

Samuel Umtiti është i gatshëm të luajë sezonin e ri në Serie A.

Duket se janë katër klube italiane që interesohen për francezin 26-vjeçar. Napoli, Lazio, Roma dhe Torino janë vënë në gjurmët e Umtitit.

Spanjollët janë të gatshëm ta shesin lojtarin me formulën e huazimit për një vit, ide që duket se ka tërhequr vëmendjen e skuadrave italiane.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje