LAJMI I FUNDIT/ Te shtena me arme ne Shkoder

Ndaje

Të shtëna me armë zjarri, janë dëgjuar pak më parë në Shkodër jo shume larg qendres se qytetit.

Krismat jane degjuar pranë stacionit të trenit qe ndodhet ne lindje te qytetit. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje