Ja dhe oraret dhe zonat e shumta ku do të stakohet rryma neser në Tiranë

Ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të përballen me kufizimin e energjisë elektrike.

Njoftimin e ka bërë të ditur OSSHE që ka përcaktuar edhe zonat që do të preken si edhe oraret.

Pershendetje, Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 15 korrik

Për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina në kryeqytet, në datën 15 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

15 korrik

09:00-12:00

Pjesërisht rruga “Llukë Kacaj”, “Rruga e Dibrës”,

12:10-15:00

Pjesërisht rruga “Dervish Hekali”,  rruga  “Hile Mosi”

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Misto Mame”

10:00-14:00

Pjesërisht zona e Rinasit, Nikël

10:00-14:00

Pjesërisht: Bërxullë, Rinas, Tapizë

09:00-13:00

Pjesërisht “Rruga e Dibrës”  pranë Medresesë

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje