‘I mungojnë shokët’, Meghan e shqetësuar për djalin

Ndaje

Së fundmi një burim për Daily Mail ka thënë se ish-dukesha dhe bashkëshorti i saj Harry janë të shqetësuar për djalin e tyre, Archin. Ai për shkak të situatës së pandemisë nuk po arrin të krijojë miqësi.

Përveç kësaj duket se Meghan e sheh veten shumë më lartë se familjet që jetojnë pranë saj në Los Angeles dhe për këtë arsye ajo nuk dëshiron që Archie të qëndrojë me ta. /DRONI.al/

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje