Aksidenti, Golfi përplas motoristin në Fushë Krujë

0Shares
0

Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:00 në hyrje të qytetit të Fushë Krujës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën nacionale Fushe Krujë-Durrës ku një “Golf” me targa AB 969 AA  është përplasur me një motor.

Si pasojë e përplasjes së fortë është dëmtuar rëndë drejtuesi i motorit.

Ai ëhstë dërguar me urgjencë drejt Tiranes ndërsa drejtuesi i mjetit është ndaluar nga policia.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor.

Sipas policisë mendohet se shkaku i aksidentit është  shpejtësia e lartë e makinës.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje