Nje gjyqtar i Apelit me koronavirus

Ndaje

Nje rast i ri me Covid-19 u zbulua sot në Gjykatën e Apelit të Tiranës.

Nje gjyqtar ka dalë pozitiv me koronavirus dhe për këtë arsye Gjykata ka vendosur të punojë me orar të reduktuar.

Në 24 orët e fundit në vend u regjistruan 117 raste pozitive Covid, 41 prej tyre në Tiranë. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje