Vetëvrasja – Gjendet i pajetë brenda banesës 24 vjeçari

foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Librazhd mbrëmjen e sotme ku një 24-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Burimet bëjnë me dije se i riu është vetëvarur, ndërsa vuante nga depresioni.

Ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë, ndërsa 24-vjeçari emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur është gjetur nga familjarët.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje