Kufoma e gjetur në Durrës, policia jep detaje

Ndaje

rupi i pajetë i një emigranti nga Siria është gjetur sot në Portin e Durresit.  Dyshimet e para janë se trupi i pajetë i përket një emigranti nga Siria, i cili është zhdukur disa ditë më parë.

Mendohet se shtetasi sirian mund të ketë rënë në det teksa ka tentuar të imbarkohet në ndonjë anije.

Kufoma është gjendur në afërsi të kalatave të terminalit të portit Durrës, brenda basenit të ujërave.

Durrës/Informacion paraprak.

Më datë 10.07.2020, rreth orës 07:45, në akuariumin  e portit, është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe për zbardhjen e ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje