Rama pranon të takojë për herë të dytë opozitën parlamentare

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka pranuar takimin me opozitën parlamentare.

Ai do të takojë sot për herë të dytë Murrizin, Stojkun dhe Musain, në orën 19:00.

Më herët opozita parlamentare me anë të një deklarate të bërë nga deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar një takim me kryeministrin Edi Rama për sa i përket debatit të vazhdueshëm për Zgjedhoren, ku kërkohen listat e hapura.

Kryetari i grupit Demokrat, Myslym Murrizi është shprehur se takimi po kërkohet pasi nuk morën përgjigje në takimin e parë për kërkesat e tyre.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje