POSTIMI/ Merret peng kryetari ne detyre i Bashkise!

Ndaje

Nje mesazh i publikuar nga ish Kryeministri Berisha njofton se kryetari ne detyre i bashkise se Vores eshte marre peng nje person qe sipas Berishes eshte pjese e grupeve kriminale. Lajmi nuk eshte konfirmuar nga policia.

Postimi i Berishes:

Merret peng narkokryetari monist i Vores!
Policia fsheh ngjarjen.

Lexoni denoncimin e policit digjital. sb

Pershendetie Z berisha mbrem meret Peng per disa ore kryetari ne detyr bashkis vore Z Hekuran Brahimai personi qe e ka Mare Peng quhet Alfonc Gjoka nje person I njohur I botes Krimit Arsya qe esht mar Peng e prones qe preket nga Projekti mafjoz I narkobanditeve. Policia hesht per kete ngjarje. Te lutem anonim Se Jam polic I bashkis vore. Respekte

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje