VIDEO/Ambasadorja Yuri Kim urim në ditën e Pavarësisë, mesazhi që lidh Shqipërinë me Amerikën

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, znj. Yuri Kim, i ka përcjellë një mesazh, qytetarëve shqiptarë sot, në Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës!

Në mesazhin e saj me video, znj. Kim thekson se SHBA do të vazhdojë ta mbështesë Shqipërinë.

“SHBA do të vijojnë të qëndrojnë krenare krah jush” ndërkohë që nënvizon rëndësinë e një bashkimi tjetër që po e pret Shqipërinë, atë me Bashkimin Evropian.

https://www.facebook.com/usembassytirana/videos/2317602701881125

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje