LAJMI I FUNDIT/ Rrahje masive mes te rinjve ne Elbasan

Ndaje

Te pakten 20 persona jane perfshire ne nje rrahje masive kete mbremje në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Emin Matraxhiu” ndersa burime te pakonfirmuara flasin edhe per te shtena me arme.

Mësohet se një furgon dhe një mjet tjetër tek të cilët dyshohen se kanë qenë rreth 12 persona të pajisur me shkopa bejsbolli dhe kanë zbritur nga dy mjetet dhe kane goditur një grup personash, raporton abc news.

Ne spitalin kirurgjik në Elbasan janë disa persona që janë dërguar për të marrë ndihmë mjekësore./DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje