Kreu i Dhomes se Tregtise shtrohet ne infektiv

Ndaje

Edhe kreu i Dhomes se Tregtise se Tiranes eshte infektuar me covid.

Nikolin Jaka eshte shtruar sot ne spitalin infektiv, njoftojne burime nga spitali. Pak dite me pare u infektia edhe n/kryetarja e bashkise Shkoder, duke treguar se virusi tashme ka prekur shume institucione./ DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje