Denohet ‘magazinieri’ i bandes se Habilajve

Ndaje

Gjykata e Posaçme dha sot 10 burg per Armand Koçerrin, pjesë e grupit kriminal Habilaj qe eshte arrestuar ne vitin 2017.

Ai akuzohey për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal, trafik droge, armëmbajtje pa leje.

Armando Koçerri u arrestuan ne Babicë të Vlorës, pas sekuestrimit të një sasie prej 4.5 tonë kanabis, që dyshohet se i përkiste grupit të Habilajve.

Ai  ishte i vetmi anëtar i Habilajve që ndodhet në Shqipëri, ndërsa pjesa tjetër e grupit po gjykohet në Itali, po për trafik narkotikësh e grup kriminal. /DRONI.a

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje