Covid-19 “infekton” edhe Drejtorinë e Shëndetit Publik në Durrës, del pozitiv punonjësi

0Shares
0

Një rast i ri me koronavirus është konfirmuar në Durrës. Sipas Abc news, një punonjës i drejtorisë së Shëndetit Publik ka rezultuar pozitiv me koronavirus në qytetin bregdetar.

Në Durrës Durrës ditën e djeshme u konfirmuan katër raste të reja. Numri i rasteve aktive në qarkun e Durrësit ka shkuar në 176.

Ndërkaq, dje edhe në Vlorë u konfirmua i infektuar një punonjës i DSHP. Javët e fundit është rritur numri i rasteve gjatë 24 orëve, ndërsa që nga fillimi i pandemisë numri i të prekurve ka shkuar në 2192.

vijon..

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje