E FUNDIT/Lëkundje tërmeti në Tiranë

0Shares
0

Lëkundje tërmeti në vend mëngjesin e kësaj të enjte.

Faqja e regjistrimit të lëkundjeve, Earthquake raporton se në Shqipëri janë ndjerë lëkundje për të cilat thotë se magnituda ka qenë 3.3.

Epiqendra e tërmetit raportohet 11 km në Veri- Perëndim të Shijakut.Qytetarët thonë se lëkundja është ndjerë e fortë në Tiranë.

/DRONI.al/

 

 

 

 

 

 

 

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje