FOTO/Ndryshim drastik në look-un e saj, Era Istrefi rikthehet tek e vjetra

Ndaje

E heshtur dhe e distancuar nga rrjetet sociale, kengetarja e famshme neper bote Era Istrefi keto dite ka terhequr kuriozitetin dhe vemendjen e te gjithe fansave te saj.

Kengetarja shqiptare hedh shume pak postime ne rrjetet sociale dhe prej kohesh nuk ka publikuar asnje hit te saj.

Se fundmi, ajo ka ndare me ndjekesit e saj ne Instagram nje ndryshim te madh ne look. Kengetarja i ka prere floket shkurt dhe eshte rikthyer tek ngjyra bjonde, ashtu si ishte vite me pare.

Më parë Erën e pamë me një ngjyrë flokësh portokalli, ndërsa tani ajo shfaqet sërish bjonde.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje