E FUNDIT/Humb jetën minatori në minierën e Martaneshit

Foto Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në Martanesh, ku një minator ka humbur jetën.

Burimet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një nga minierat e Martaneshin, dhe viktimë është minatori me iniciale A.GJ., 50 vjeç.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje